{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
877 visninger | Oprettet:

Rulning d. 17-18 November {{forumTopicSubject}}

Hej SG,

Det er nu ved at være tiden hvor alle folk skal til at i gang med de store projekter, og scooteren står i vinterhi. Men dem som ikke er klar endnu og synes at sæsonen gik meget hurtig, har nu mulighed for at komme og få rullet sin scooter.

Datoen er 17-18 November.

Feltet er en MJP Dynojet, og har været til følgende træf:

Løvel 06
Løvel 07
Skive 07
Skærbæk 07
Hobro 07

Det vil koste 100 kr pr rulning*, og der vil være mulighed for at indstille samtidig og komme op at rulle igen. (Medbring selv værktøj)

*1 rulning = Scooteren køres op til den ønskede hastighed 3 gange, og man får derefter en udskrift med resultatet.

Mht. sikkerheden må folk ikke selv rulle deres scootere, da vi står med det fulde ansvar hvis der sker noget med rullfeltet eller andet. Rulningen er på eget ansvar.

Så hvis du synes, at du lige vil se, hvad scooteren smider inden den bliver lavet om, finder det sted på:

Sennelshede 4
7700 Thisted

Vil ruller fra kl 10 – 18 begge dage.

I er velkommen til at kontakte mig på 51 88 82 30 for flere spørgsmål, eller skrive under min profil.

Vi ses den 17-18

Hilsen RaZor


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vaskemaskine med vand problemer 490 kr.
  • Ophænging af 80’ tv og væg reol 1.299 kr.
  • 2x Radiator der skal genstartes 1.200 kr.
  • Hjælp til at samle skab 490 kr.
  • Reparation fuge i bruser mellem flise og afløbsrist. 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Rulning d. 17-18 November
Kommentér på:
Rulning d. 17-18 November

Annonce