{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
238 visninger | Oprettet:

KIG HER, Scoot freaks! Hva fanden? {{forumTopicSubject}}

Hej.. ( ved godt det er lidt langt, men helst læs det hvis du har lidt forstand på det!, o skriv hvis du ka komme med nogle ide'er til hva jeg ska gøre eller hva der er galt)
JEg har en aerox.
Den har lige været til forhandleren for at få lavet en masse ting. Den kunne ikke starte så de fandt frem til det var karbuen.. Så den er lige blevet skiftet til en 25'er.
Nå men den virkede fint bagefter, startede hver gang, kørte perfekt o det hele. Men så skulle jeg lige prøve at sætte choker på da jeg skulle starte den( hvilke er første gang jeg brugte den, o plejede at starte fint o køre fint uden, men prøvede det lige for det sagde ham forhandleren var bedst. )
Nå men jeg glemte at slukke for den igen så jeg fræste ud, o efter noget tid, sagde det bar booooooorrrrrrrmmm, li som når tændrørshætten ryger af, eller når man slukker den mens man kører.
Så kunne jeg ik få liv i den bag efter? o kan det stadig ik?

Nogle der ved noget?

-Jeg tog tændrøret af o det lugtede af benz, så jeg lod den "fordampe" lidt tid ( hvis nu der skulle være noget der inde) o satte en andet racer tændrør i..

-Vi tjekkede tændingen o den stod perfekt.

-Vi tjekkede alle slanger om de sad på alt o alle osv. ( det gjorde de)

- Vi skruede bundkarben af, o tømte den.

- Det lød os som om der var okai kompersion.


Aner ik hva jeg ellers kan tjekke? Eller hva der er galt?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Skifte toilet 1.200 kr.
  • Jord græs oprydning 2.500 kr.
  • skifte vandhane i bryggers 500 kr.
  • Sort and organize it equipment and cables 1.000 kr.
  • Udbedring af tilkalder stophane og montering af vaskemaskine 750 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  KIG HER, Scoot freaks! Hva fanden?
Kommentér på:
KIG HER, Scoot freaks! Hva fanden?

Annonce